E-book: Lepsza współpraca w łańcuchu dostaw dzięki działającemu w chmurze narzędziu PDM Upchain

Presja ciążąca na producentach OEM jeszcze nigdy nie była tak silna — a do tego jest odczuwalna w całych ich łańcuchach dostaw.

Odkąd pandemia odcisnęła swoje piętno na globalnych łańcuchach dostaw, firmy z branży projektowania i wytwarzania produktów dostosowały się do nowych warunków. Nie oznacza to jednak, że problemy związane z udostępnianiem danych i współpracą zniknęły. Nie zniknęły też inne trudności, które pojawiły się w trakcie pandemii. W rzeczywistości wiele z przeszkód napotykanych w tej branży istniało już wcześniej, ale ostatnie wydarzenia je uwypukliły.

Stawienie czoła tym wyzwaniom, niezależnie od tego, czy występują od dawna, czy pojawiły się ostatnio, wymaga opracowania nowych metod pracy od podstaw.

Tematy poruszone w e-booku:

  1. Obraz dzisiejszego łańcucha dostaw
  2. Prezentacja narzędzia Upchain
  3. Włączanie interesariuszy — także zewnętrznych — do procesów
  4. Praca z dowolnymi danymi, niezależnie od typu pliku
  5. Skrócenie cykli projektowania i przekazywania informacji zwrotnych
  6. Stała łączność z łańcuchem dostaw
  7. Spójność danych we wszystkich systemach dzięki integracji PLM, CRM i ERP
  8. Podsumowanie narzędzia Upchain
 
Wypełnij formularz poniżej, aby pobrać cały e-book i dowiedzieć się więcej!
Wyrażam zgodę na kontakt przy użyciu mojego adresu e-mail i numeru telefonu w celu przedstawiania ofert i realizacji kampanii promocyjnych przez firmę TD SYNNEX Poland Sp. z o.o., firmę Autodesk Sp z o.o., Autoryzowanych Partnerów Autodesk (lista partnerów dostępna jest tutaj) oraz agencje marketingowe współpracujące z TD SYNNEX Poland Sp. z o.o. (lista agencji dostępna jest tutaj). Informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest spółka TD SYNNEX Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (adres: aleje Jerozolimskie 212, 02-486 Warszawa). Twoje dane osobowe (imię, nazwisko, telefon i adres e-mailowy) przetwarzane będą w celach marketingowych, czyli w szczególności w celu przedstawiania ofert produktów firmy Autodesk przez nas dystrybuowanych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować ofertę oprogramowania Autodesk. Twoje dane mogą zostać przekazane spółce Autodesk (Autodesk Sp. z o.o., ul. Lubomirskiego 24, 31-509 Kraków), Partnerom handlowym firmy Autodesk, których lista jest dostępna tutaj lub agencjom marketingowym współpracującym z TD SYNNEX Poland sp. z o.o. (lista agencji dostępna jest tutaj), celem przedstawienia najkorzystniejszych ofert produktów Autodesk.

Masz prawo: wycofać swoją zgodę e-mailem na adres marketing.datechpl@tdsynnex.com, dostępu do swoich danych, przenoszenia danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeżeli Twoje prawa zostały naruszone. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych dla celów marketingowych. Sprzeciw możesz wnieść do nas e-mailem na adres marketing.datechpl@tdsynnex.com. Masz pełną swobodę w podaniu swoich danych i wyrażeniu zgód.