Fusion Bez Tajemnic - poznaj Rozszerzenie Simulation

Fusion 360 nie jest zwykłym programem do modelowania 3D – to kompleksowa platforma, łącząca w sobie  różnorodne środowiska projektowe, poczynając od klasycznego modelowania ze szkiców i bryłowego, przez niemal każdy możliwy sposób wytwarzania elementów, wizualizacje i symulacje, aż po tak nowoczesne rozwiązania jak algorytmy generatywne automatyzujące projektowanie.

Rozszerzenia pozwalają odblokować zaawansowane technologie projektowania i produkcji dostępne w Fusion 360.  Dzięki nim uzyskasz dostęp do takich możliwości, jak złożone strategie obróbki, projektowanie generatywne i procesy  wytwarzania przyrostowego. Możliwość dostosowania programu do swoich potrzeb oraz harmonogramu projektu pozwalają na maksimum funkcjonalności przy lepszym zarządzaniu  funduszami.


Ze specjalnie przygotowanego (przez firmę MAT) materiału wideo dowiesz się czym jest:

 • Simulation Extension
 • Analiza liniowa statyczna
 • Analiza częstotliwości drgań własnych
 • Analiza chłodzenia elektroniki
 • Analiza termiczna
 • Analiza termiczna z naprężeniami
 • Analiza wyboczenia liniowego
 • Analiza nieliniowa
 • Analiza zdarzeń szybkozmiennych
 • Analiza optymalizacji kształtu
 • Analiza wtrysku
Wypełnij formularz, aby uzyskać dostęp do materiału wideo.
Wyrażam zgodę na kontakt przy użyciu mojego adresu e-mail i numeru telefonu w celu przedstawiania ofert i realizacji kampanii promocyjnych przez firmę TD SYNNEX Poland Sp. z o.o., firmę Autodesk Sp z o.o., Autoryzowanych Partnerów Autodesk (lista partnerów dostępna jest tutaj) oraz agencje marketingowe współpracujące z TD SYNNEX Poland Sp. z o.o. (lista agencji dostępna jest tutaj). Informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest spółka TD SYNNEX Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (adres: aleje Jerozolimskie 212, 02-486 Warszawa). Twoje dane osobowe (imię, nazwisko, telefon i adres e-mailowy) przetwarzane będą w celach marketingowych, czyli w szczególności w celu przedstawiania ofert produktów firmy Autodesk przez nas dystrybuowanych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować ofertę oprogramowania Autodesk. Twoje dane mogą zostać przekazane spółce Autodesk (Autodesk Sp. z o.o., ul. Lubomirskiego 24, 31-509 Kraków), Partnerom handlowym firmy Autodesk, których lista jest dostępna tutaj lub agencjom marketingowym współpracującym z TD SYNNEX Poland sp. z o.o. (lista agencji dostępna jest tutaj), celem przedstawienia najkorzystniejszych ofert produktów Autodesk.

Masz prawo: wycofać swoją zgodę e-mailem na adres marketing.datechpl@tdsynnex.com, dostępu do swoich danych, przenoszenia danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeżeli Twoje prawa zostały naruszone. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych dla celów marketingowych. Sprzeciw możesz wnieść do nas e-mailem na adres marketing.datechpl@tdsynnex.com. Masz pełną swobodę w podaniu swoich danych i wyrażeniu zgód.