Nasłonecznienie, karty mieszkań i... timesheety, czyli Dynamo w praktyce

Zastanawiałeś się pewnie nieraz jak można wykorzystać Dynamo w praktyce...

Dynamo to dodatek do programu Autodesk Revit oparty na platformie programowania wizualnego. Jest to aplikacja, która rozszerza i optymalizuje procesy modelowania informacji o budynku (BIM), korzystając z graficznego inferfejsu programowania typu open source. Umożliwia m.in.:

  • manipulowanie danymi,
  • tworzenie geometrii,
  • przeglądanie opcji projektowych,
  • automatyzację procesów,
  • tworzenie powiązań między wieloma aplikacjami,
  • tworzenie logicznych sekwencji działań w przyjaznym interfejsie.

Ze specjalnie przygotowanego materiału wideo dowiesz sie m.in.:

  • jak dzięki odpowiednim skryptom w Dynamo przeprowadzić analizę nasłonecznienia i dowiedzieć się czy dane mieszkanie spełnia warunki techniczne, jakim muszą odpowiadać budynki mieszkalne,
  • jak tworzyć karty mieszkań w modelu w programie Revit, które zmieniają sie razem z projektem budynku,
  • że Revit ma wiele funkcji niestandardowych, np. możliwość stworzenia "timesheetów", czyli ewidencja czasu pracy na programach za pomocą elementów w Revicie.

Materiał wideo powstał przy współpracy z firmą AEC Design.

Wypełnij formularz poniżej, aby uzyskać dostęp do materiału wideo.
Wyrażam zgodę na kontakt przy użyciu mojego adresu e-mail i numeru telefonu w celu przedstawiania ofert i realizacji kampanii promocyjnych przez firmę TD SYNNEX Poland Sp. z o.o., firmę Autodesk Sp z o.o., Autoryzowanych Partnerów Autodesk (lista partnerów dostępna jest tutaj) oraz agencje marketingowe współpracujące z TD SYNNEX Poland Sp. z o.o. (lista agencji dostępna jest tutaj). Informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest spółka TD SYNNEX Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (adres: aleje Jerozolimskie 212, 02-486 Warszawa). Twoje dane osobowe (imię, nazwisko, telefon i adres e-mailowy) przetwarzane będą w celach marketingowych, czyli w szczególności w celu przedstawiania ofert produktów firmy Autodesk przez nas dystrybuowanych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować ofertę oprogramowania Autodesk. Twoje dane mogą zostać przekazane spółce Autodesk (Autodesk Sp. z o.o., ul. Lubomirskiego 24, 31-509 Kraków), Partnerom handlowym firmy Autodesk, których lista jest dostępna tutaj lub agencjom marketingowym współpracującym z TD SYNNEX Poland sp. z o.o. (lista agencji dostępna jest tutaj), celem przedstawienia najkorzystniejszych ofert produktów Autodesk.

Masz prawo: wycofać swoją zgodę e-mailem na adres marketing.datechpl@tdsynnex.com, dostępu do swoich danych, przenoszenia danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeżeli Twoje prawa zostały naruszone. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych dla celów marketingowych. Sprzeciw możesz wnieść do nas e-mailem na adres marketing.datechpl@tdsynnex.com. Masz pełną swobodę w podaniu swoich danych i wyrażeniu zgód.